Duży banner jest duży
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zamieszczam tu swoje rysunki,

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Zamieszczam tu swoje rysunki, Empty
PisanieTemat: Zamieszczam tu swoje rysunki,   Zamieszczam tu swoje rysunki, EmptyCzw Lis 01, 2012 4:12 pm

Trochę się naszukałem przycisku, który pozwolił mi na założenie nowego tematu, ale o tym kiedy indziej ;w; Od razu mówię, że jeżeli wstawię coś innego, zrobię coś źle, itepe itede, to przez przypadek i przez coś co można nazwać głową.
No to tu mamy takiego oto Breaka, z takiego sobie Pandora Hearts. Tło wyszło trochę przezroczyste, bo tak .3.
Zamieszczam tu swoje rysunki, 5t8o


Tu znowu Pandora Hearts, ale Oz .3. Ten obrazek rysowałem jako pierwszy w nowym programie, ale dopiero potem załapałem, że można robić tam proste linie... i na dodatek myszka mi się ciągle ruszała i wyszły takie małe pierdziołki T3T
Zamieszczam tu swoje rysunki, Yjy


WCALE NIE JARAM SIĘ PANDORA HEARTS, NAWET NIE OGLĄDAŁEM TEGO ANIME, A NARYSOWAŁEM TE POSTACIE, BO TAK =3=
Tu Lolitka z mangi Ibitsu o3o
Zamieszczam tu swoje rysunki, Dsc00407rd


A tu Cielak z Kuroshitsuji.
Zamieszczam tu swoje rysunki, Dsc00413la


Hiszpania i Romano z Matryoshki ;A;
Zamieszczam tu swoje rysunki, Dsc00199vc


No i to tyle. Jak by ktoś chciał zobaczyć więcej rysunków, to będą na DeviantArcie. Oczywiście, gdy założe sobie tam konto T3T
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zamieszczam tu swoje rysunki, Empty
PisanieTemat: Re: Zamieszczam tu swoje rysunki,   Zamieszczam tu swoje rysunki, EmptyCzw Lis 01, 2012 5:28 pm

łaaa...
Śliczne rysunki, najbardziej chyba mi się podoba ta loli i Ciel.
A ruszanie się myszki znam aż za dobrze T.T
Jak założysz DA to podaj jaki masz login.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zamieszczam tu swoje rysunki, Empty
PisanieTemat: Re: Zamieszczam tu swoje rysunki,   Zamieszczam tu swoje rysunki, EmptyCzw Lis 01, 2012 9:40 pm

PH <333333333333333333
*User się tym jara XD*
Boskie, cudne, serio rysuj wiecej! <3

Lolita ta wkradła sie do mego serca-
Powrót do góry Go down
Fem!Anglia
Make tea not love
Fem!Anglia


Liczba postów : 73
Join date : 09/01/2012

Zamieszczam tu swoje rysunki, Empty
PisanieTemat: Re: Zamieszczam tu swoje rysunki,   Zamieszczam tu swoje rysunki, EmptyCzw Lis 01, 2012 10:21 pm

ROMANO, SAM SEKS. 8D <3


Cudownie. <3 Sparklowałabym, nie mam czym. <3
Powrót do góry Go down
https://chikyuu.forumpolish.com
Go??
Gość




Zamieszczam tu swoje rysunki, Empty
PisanieTemat: Re: Zamieszczam tu swoje rysunki,   Zamieszczam tu swoje rysunki, EmptyPią Lis 02, 2012 4:38 pm

A dam login: Gilbertossrestos
Jeszcze świeże, dzisiaj założone .3.
*Nie wie gdzie ma to podać, więc podaje tutaj .w.*
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Zamieszczam tu swoje rysunki, Empty
PisanieTemat: Re: Zamieszczam tu swoje rysunki,   Zamieszczam tu swoje rysunki, EmptyWto Lis 06, 2012 3:09 pm

Pandora Hearts~ *fejsbukowe "lubię to"* Nie przyznawaj się, że nie oglądałaś, tylko poświęć kilka dni i spokojnie prześledź losy Ozu xD

Profil Ciela w twoim wydaniu wyszedł taki... dorosły. Postarzyłaś go trochę. Ale i tak wygląda nieźle ^^

Prace ładne~

A teraz idę się dołować w kącie, bo ja tylko pisać umiem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zamieszczam tu swoje rysunki, Empty
PisanieTemat: Re: Zamieszczam tu swoje rysunki,   Zamieszczam tu swoje rysunki, Empty

Powrót do góry Go down
 
Zamieszczam tu swoje rysunki,
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Chikyuu! :: Koszuś-
Skocz do: